Nemzedékről nemzedékre 2018.05.28.

Pünkösd 2 •  70 éves a Torbágyi Református Egyházközség •  Új igazgató a Biai Református Általános Iskola élén •  Ünnepi Istentisztelet a Biai Református Iskola elsőseinek fogadalomtételével •  Reformáció 500 - A torbágyi reformátusok jótékonysági koncertje •  "Az örök Isten beszél - magyarul" •  Gede Annamari és a Biatorbágyi Foltosok •  "Jézusa kezében kész a kegyelem" - Irodalmi est Arany János balladáinak válogatásából • A Biai Református Általános Iskola farsangja - Palotás -részlet

 

 

PÜNKÖSD 2.

A katolikus válogatásunk után ma református estét tartunk, még mindig a pünkösd jegyében szemezgetünk a biatorbágyi reformátusok életéből.

70 éves a Torbágyi Református Egyházközség

Forgatás helyszíne:    Torbágyi Református Templom

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:       Pataki Béla

 

(09:16)   Új igazgató a Biai Református Általános Iskola élén

Forgatás helyszíne:    Ref. Iskola, Ref. Gyülekezeti ház

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Talabér Ágnes

Operatőr-vágó:    Marlok Barbara

 

(11:45)   Ünnepi Istentisztelet a Biai Református Iskola elsőseinek fogadalomtételével

Forgatás helyszíne:    Biai Református templom

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Magai Miklós

Operatőr-vágó:    Noll-Batek Kristóf Áron

 

(17:00)   Reformáció 500 - A torbágyi reformátusok jótékonysági koncertje

Forgatás helyszíne:    JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Túri Erzsébet

Operatőr:    Marlok Barbara, Pataki Béla

Vágó:        Pataki Béla

 

(30:35)  "Az örök Isten beszél - magyarul"

Forgatás helyszíne:    JFMK, Nagyterem, Biai Református templom

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Magai Miklós

Operatőr-vágó:    Noll-Batek Kristóf Áron

 

(44:52)   Gede Annamari és a Biatorbágyi Foltosok

Forgatás helyszíne:    JFMK, Kiállító terem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Fischer Monika

Operatőr-vágó:    Pataki Béla

 

(50:11)   "Jézusa kezében kész a kegyelem" - Irodalmi est Arany János balladáinak válogatásából

Forgatás helyszíne:     Biai Református Gyülekezeti Ház

Készítette: Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:     Fischer Monika

Operatőr-vágó:    Pataki Béla

 

(56:59)  A Biai Református Általános Iskola farsangja - Palotás - részlet

Forgatás helyszíne:     JFMK, Nagyterem

Készítette: Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:    Marlok Barbara, Pataki Béla

Legfrissebb adások

Mai műsorunkban • Heti útravaló - Gondolatok Mészáros Péter atyától • Interjú Tarjáni István polgármesterrel a város működéséről • A kijárási korlátozásról - interjú Tarjáni István polgármesterrel • Az önkéntességről - interjú Tarjáni István polgármesterrel • Közterületek fertőtlenítése - interjú Tarjáni István polgármesterrel • Az árnyék is a
Mai műsorunkban • Vírushelyzet - Biatorbágyi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat • Hírfüzér - Február • Az Erkel Ferenc Kamarazenekar ünnepi koncertje - 2. rész • Kossuth-nóták Vírushelyzet - Biatorbágyi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat Az elmúlt napokban a Biatorbágyi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat segítő munkája is
Mai műsorunkban • Koszorúzás a Petőfi-szobornál • Az Erkel Ferenc Kamarazenekar ünnepi koncertje - 1. rész Koszorúzás a Petőfi-szobornál A biatorbágyiak idei nemzeti ünnepüket csak a Petőfi szobornál tartották a kormány által bejelentett rendkívüli intézkedések értelmében. A hagyományoknak megfelelően koszorúzással is emlékeztek az 1948-49-es

Régebbi adások